Przejdź do treści

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PS Marcin Mielczarek z siedzibą pod adresem ul. Nowy Świat 33 lok. 13, 00-029 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu współpracy w zakresie świadczenia usług tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz usług towarzyszących, jak również w celu wykonania obowiązków publicznoprawnych ciążących na Administratorze, na podstawie przepisów podatkowych i księgowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres współpracy z PS Marcin Mielczarek, a także po jej zakończeniu w celach:

  • dochodzenia potencjalnych roszczeń w związku ze świadczeniem usług,
  • wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

W związku z wykonywaniem umowy Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do zewnętrznego biura księgowego, które obsługuje Administratora, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Pani/Pana dane będziemy udostępniać również odpowiednim organom państwowym.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne w celu realizacji zlecenia.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO (adres: Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie zgłoszenia oraz zapytania dotyczące Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: marcin@jezykslowenski.pl, telefonicznie dzwoniąc na numer: +48 505 454 838 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.